Wsparcie Agenta Profit

Allianz

 

Menager
Kamil Dybek, tel: 509 425 369 e-mail: kamil.dybek@allianz.pl
Infolinia Allianz: 22 567 12 05
Infolinia techniczna Allianz: 22 567 43 00

Generali

 

Menager
Anna Rodzoch, tel: 797 604 461
e-mail: anna.rodzoch@generali.pl

Infolinia dla Agenta: 22 543 08 00

InterRisk

 

Menager
Joanna Sibilska, tel: 666 327 453 e-mail: joanna.sibilska@interrisk.pl
Infolinia dla Agenta: 22 212 20 12

PZU

 

Menadżer
Aneta Kumór, tel. 666 889 275 email: akumor@pzu.pl
Aleksandra Wasiak  666 888 977 email: alandrysiak@pzu.pl

 

Ubezpieczenia Korporacyjne

Anna Bonisławska tel. 666 889 309 e-mail: abonislawska@pzu.pl

 

Ubezpieczenia Majątkowe

Paulina Kamińska tel: 42 308 26 90 e-mail: pkaminska@pzu.pl
Infolinia dla Agentów: 801 102 108

BTA

Menager
Marzena St
ępkowska, tel. 602 853 251 e-mail: btaolsztyn@interia.pl

Wiener

Menager
Łukasz Ma
ćkowiak, tel: 509 000 926 e-mail: lukasz.mackowiak@gothaer.pl

 

Koordynator Ubezpieczeń Korporacyjnych
Rafał Turski, tel. 509 000 869, e-mail: rafal.turski@gothaer.pl
Infolinia dla Agenta: 22 469 67 67

Link4

Paweł Markowski 668 444 411
Infolinia dla Agenta: 22 444 44 80

TUZ

Menadżer
Monika Augusiak, tel: 693 640 447 e-mail: monika.augusiak@tuz.pl
Infolinia dla Agenta: 22 327 60 60

UNIQA

Menager

Magdalena Lisiak tel 727019517 email: magdalena.lisiak@axa.pl
Izabela Makowska, tel: 604 173 689 e-mail: izabela.makowska@uniqa.pl


Infolinia dla Agenta: 42 66 66 566
Cws 42 66 66 580

Compensa

Menager
Anna Nowak tel. 519 065 535 e-mail:
anna.nowak@compensa.pl
Anna Denaburska – Borowska Tel. 785 919 804  anna.denaburska-borowska@compensa.pl

Hestia

Małgorzata Rudzka 508 045 609
email: malgorzata.rudzka@ergohestia.pl

Proama

Menadżer
Anna Rodzoch, tel: 510 000 948  e-mail: anna.rodzoch@generali.pl

 

Informacja o produkcie SME (ubezpieczenia małych i średnich przedsiębiorstw): 814 607 208
infolinia dla Agenta: 814 814 814

TUW

Dorota Gadzinowska –
dorota.gadzinowska@tuw.pl

513-085-908

Warta

Menager
Majątek: Anna Mrozowska, tel: 604 229 844 e-mail: anna.mrozowska@warta.pl

 

Życie:
Maria Zaborowska,  tel: 603 333 062 e-mail: maria.zaborowska@warta.pl

 

Negocjator ubezpieczeń flotowych
Marcin Rosiak, tel: 42 293 13 00 kom: 500 118 761 e-mail: marcin.rosiak@warta.pl
Infolinia dla Agenta: 81 452 12 12